DECH324V70W
Технология
галогеновые
Тип лампы
H3
Напряжение
24 V
Мощность
70 W
Цвет колбы
прозорий
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у Харьков
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Застосовність
Товарна група:
- Електрика та Освітлення Лампи
Аналоги "DECH324V70W DECARO":
0 відгуків
Артикул:
BOSCH
Придбати Код: 13344-2
Напруга [В]: 12
Номінальна потужність [Вт]: 55
Тип ламп: H3
Виконання патрона: PK22s
Топ продажів
Артикул:
OSRAM
Технология: галогеновые
Напряжение: 12 V
Мощность: 55 W
Назначение: ближнього світла, дальнє світло
Цвет колбы: прозорий
Цоколь: PK22s
Топ продажів
BOSCH
Технология: галогеновые
Напряжение: 12 V
Мощность: 55 W
48321B1
NARVA
Напряжение: 12 V
Мощность: 55 W